HOME
OGŁOSZENIA
KOMUNIKACJA
MAPA GORZOWA
KAMERY
POCZTA
ZAREJESTRUJ DOMENĘ
DODAJ OGŁOSZENIE
DODAJ SWOJĄ FIRMĘ
Osób online: 72; niedziela, 26 kwiecień 2015 Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda
Lokalne Gorzów Sport Kultura TV Gorzow Policja Wydarzenia Krajowe Artykuły Rozrywka Muzyka Film  Powrót
Gorzów Wlkp. • informacje • 2013-08-29
Odbiór śmieci tymczasowo po staremu
Źródło: www.gorzow.pl 

W związku z odwołaniem firm, które przegrały przetarg na wywóz odpadów komunalnych w naszym mieście, odbiór śmieci pozostanie tymczasowo bez zmian.

Aktualnie nie możemy podpisać umowy, ponieważ trwa proces odwoławczy. Zakończy się on jednak już w przyszłym tygodniu. Aktualnie czekamy na decyzję Krajowej Izby Odwoławczej. Jeśli wszystko się dobrze zakończy, to we wrześniu przystąpimy do realizacji umowy z firmą TEW - mówi wiceprezydent Stefan Sejwa.

Ta sytuacja powoduje, że tymczasowe umowy zawarte przez miasto na wywóz śmieci zostają przedłużone. - W dalszym ciągu będzie obowiązywała zasada płatności według nowych zasad. Wywóz śmieci pozostanie jednak bez zmian. Będą to robić firmy, które zawarły z nami umowy tymczasowe. Chciałbym przeprosić mieszkańców za tę sytuację i prosić o cierpliwość. W ciągu dwóch-trzech tygodni powinno się wszystko rozstrzygnąć - dodaje Stefan Sejwa.

Wojciech UrbanWieczorem ma wrócić ciepła woda2013-08-29

Prawdopodobnie już dziś wieczorem skończą się problemy z brakiem ciepłej wody – informuje Elektrociepłownia Gorzów.
Nowy dyrektor już w szpitalu2013-08-29

Piotr Dębicki, nowy dyrektor gorzowskiego szpitala, został dziś oficjalnie przedstawiony pracownikom lecznicy.
Obsługa Święta Pieczonego Kurczaka dnia 1 września 2013 r.2013-08-29

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż na zlecenie Urzędu Gminy Deszczno dnia 1 września 2013 r. (niedziela) uruchomiona zostanie bezpłatna linia autobusowa "Święto Pieczonego Kurczaka".
Astygmatyzm – wada wzroku, którą trzeba korygować2013-08-29

Kiedy bolą nas oczy, często przypisujemy to zbyt dużej ilości godzin spędzonych przed komputerem, telewizorem. Tłumaczymy sobie, że to przecież normalne, kiedy obraz zaczyna się zamazywać, czasem wystarczy kilka razy pomrugać i wszystko wraca do normy.
JAK PODZIELIĆ SPADEK?2013-08-29

Podział majątku wchodzącego w skład masy spadkowej zależy przede wszystkim od podstawy dziedziczenia, tzn. czy dziedziczenie następuje z testamentu czy według ustawy.
IV edycja konkursu "Zdrowa Gmina"2013-08-29

Miasto Gorzów przystąpiło do IV edycji ogólnopolskiego konkursu "Zdrowa Gmina", organizowanego przez Polską Unię Onkologii, która wspólnie z samorządami podejmuje działania, propagujące prewencję chorób nowotworowych, zwłaszcza raka piersi, raka szyjki macicy oraz raka jelita grubego.
Kolejny spacer Naszej Chaty 2013-08-29

Brak planów na najbliższą niedzielę? Klub Turystyki Pieszej „Nasza Chata” zaprasza 1 września (niedziela) na spacer po Barlinecko-Gorzowskim Parku Krajobrazowym z Łubianki do Mironic (Ośrodek Azyl) przez Parzeńsko, Prostki i Kabatki.
Finał Wiśniowego pucharu lata 2013-08-29

Przez całe wakacje w I LO rozgrywane były turnieje siatkówki plazowej w ramach cyklu Grand Prix o "Wiśniowy puchar lata".
Liga: Stilon Gorzów - Ilanka Rzepin 1:0 2013-08-29

To zwycięstwo przyszło nam z ogromnym trudem. Stilon pokonał Ilankę Rzepin 1:0 po golu Pawła Posmyka z rzutu karnego, ale na największe brawa zasłużył Dawid Dłoniak. To on uchronił niebiesko-białych przed stratą punktów.
LIV sesja Rady Miasta - zmiany w budżecie 2013-08-29

Podczas sesji zmieniono dochody i przychody w budżecie miasta.
   Najczęściej czytane z kategorii:

   Ogłoszenia drobne :
 
więcej

^

Napisz do nas - Copyright 2001-2014 gorzow.com Google+